Naklejki 3D. Trójwymiarowe nalepki, które Cię wyróżnią

0
3047

Naklejki 3D, profesjonalnie określane jako naklejki domingowe, mają wiele ciekawych zastosowań. Dzięki wysokiej jakości materiałom i niemal nieograniczonym możliwościom nadawania im kształtów, kolorów i rozmiarów, mogą być gadżetem który na długo zapadnie w pamięci odbiorcy.

Jak wykonuje się naklejki 3D?

Naklejki 3D powstają z zastosowaniem domingu – jest to technologia drukowania wykorzystująca żywicę poliuretanową. Innymi słowy, na wydruki cyfrowe (lub wykonane sitodrukiem), naniesione na samoprzylepną folię, nakłada się warstwę przezroczystej żywicy. W efekcie wydruk nabiera trójwymiarowości i głębi. Dodatkową zaletą jest ochrona wydruku przed czynnikami zewnętrznymi i zwiększenie odporności na uszkodzenia.

Żywica poliuretanowa może być używana z różnego rodzaju kształtami i typami folii samoprzylepnej, co daje dodatkowe opcje uzyskania niepowtarzalnego wyglądu – np. poprzez lustrzane czy metaliczne efekty.

2b-(3)

Naklejki 3D wykorzystują efekt wypukłości – dzięki temu wyróżniają się wyglądem

Naklejki domingowe – zastosowanie

Wypukłe naklejki mają wiele zastosowań – sprawdzają się wszędzie tam, gdzie znaczenie ma prezentacja produktu. Świetnie sprawdzają się jako efektowe uzupełnienie gadżetów – np. breloków, pendrive’ów – czy w formie wypukłych napisów lub symboli, które mają szerokie możliwości wykorzystania. Po naklejki 3D chętnie sięgają producenci sprzętu (specjalistyczne maszyny, komputery stacjonarne i laptopy, urządzenia RTV i AGD), producenci artykułów papierniczych, właściciele firm (gadżety firmowe takie jak breloczki, przypinki, teczki).

Naklejki 3D kojarzą się również z branżą motoryzacyjną, ponieważ doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych. Chronią nadruki między innymi przed deszczem i promieniowaniem słonecznym, a dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Naklejki domingowe można dzięki temu wykorzystywać również na ramkach do tablic rejestracyjnych.

Czy warto zaopatrzyć się w naklejki 3D?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja firma albo produkt na długo pozostały w pamięci odbiorcy, wypukłe naklejki domingowe są dobrym rozwiązaniem. Breloczek czy inny gadżet pokryty przezroczystą żywicą będzie wyróżniał się na tle innych, a dodatkowo Twoja grafika będzie solidnie zabezpieczona i utrwalona na długi okres czasu. Z kolei naklejki 3D naniesione na listwę ramki tablicy rejestracyjnej przyciągną wzrok kierowców, zwłaszcza jeśli dodatkowo wyróżnisz nadruk np. poprzez użycie folii odblaskowej jako bazy. Dużą zaletą tego produktu jest fakt, że nie wymaga hurtowych nakładów, a naklejki można projektować na wiele sposobów.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ