Bądź gotów na więcej z Abarth 595 Elaborabile

0
2625

Decydując się na nowego Abartha 595 wybierasz nie tylko samochód, ale pakiet pozytywnych emocji kryjących się pod maską Skorpiona. Wiele elementów modelu zostało ulepszonych wyłącznie po to, aby zapewnić Ci jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Abarth niezmiennie pozostaje wyborem odpowiednim zarówno dla kierowców lubiących jazdę po mieście, jak i tych, którzy w aucie cenią przede wszystkim stylowe wykończenie. Nikt nie pozostanie niezadowolony z tak zacnego wyboru.

W małym ciele duży duch

Ci, którzy znają nieco Abartha doskonale wiedzą, że ta niepozorna sylwetka kryje w sobie nieokiełznany żywioł. Natomiast dla tych, którzy nie mieli jeszcze przyjemności poruszać się sportowym autem spod znaku Skorpiona, to doskonała okazja ku temu, aby przeżyć niezapomnianą przygodę. Abarth 595 to znakomity samochód startowy – stworzony do tego, aby rozsmakować się w rozwiązaniach stosowanych przez włoską markę i zarazem zakochać się w oryginalnym stylu, jaki sobą prezentuje.

Ukryty smok

Tak wielkie emocje gwarantuje nic innego, jak jednostka 1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM – zdolna do prawdziwych poświęceń, a przy tym na tyle wyważona, aby zagwarantować Ci pewność i swobodę za kółkiem. Do dyspozycji otrzymujesz zresztą znacznie więcej – w tym możliwość kontroli przekazania momentu obrotowego czy wyboru trybu sportowego (w standardzie). Tylko Abarth pozwala Ci na zabawę bez ograniczeń, dbając jednocześnie o to, aby niczego Ci nie zabrakło. Świadczy o tym nie tylko silnik czy specjalny układ hamulcowy. ale także eleganckie wykończenie.

Styl rajdowca

Wystarczy zasiąść za kierownicą, aby w ciągu sekundy przenieść się na uwielbiane przez Carla Abartha tory wyścigowe! Nowy sportowy kokpit powstał w hołdzie tym, którzy na grzbiecie Skorpiona pokonywali rekordy prędkości na największych wyścigach świata. Zarazem jednak całość została dopracowana tak, aby w praktyczny sposób połączyć klasykę i nowoczesność. Ścięta kierownica zaopatrzona we wskaźnik położenia oraz przycisk do sportowej jazdy przyspieszą podejmowane przez Ciebie decyzję, a nieco surowe fotele sprawią, że poczujesz się jak rasowy rajdowiec.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ