Samochody Skoda

0
1667
skoda

Należąca do holdingu Volkswagena Skoda to marka czerpiąca pełnymi garściami z technologii swojego „większego brata”, w dodatku przekonując do siebie niższymi cenami. Nie trudno więc domyślić się, dlaczego cieszy się ona taką popularnością w Polsce, a jej modele zawsze znajdują się wśród najchętniej kupowanych przez naszych rodaków. Niskie ceny, wysoka jakość i walory użytkowe, a ponadto nowoczesne formy finansowania – czy trzeba czegoś więcej, by zdecydować się na wypróbowanie Skody?

Modele Skody – w sam raz dla każdego!

W samochodach Skody znajdziemy technologię Volkswagena, włączając w to silniki, układ kierowniczy i zawieszenie, zapakowane w atrakcyjną wizualnie karoserię i dopełnione komfortowym wyposażeniem wnętrza. Całość produkowana jest w Czechach, w czym między innymi tkwi sekret atrakcyjnych cen pojazdów tego producenta. Wiele z nich uchodzi za wzór wszechstronności i ergonomii, czego przykładem mogą być m.in. ponadprzeciętnie przestronne wnętrza modeli Octavia, Rapid i Superb. Pomimo swoich walorów i naprawdę bogatego wyposażenia wcale nie szokują ceną, która jest znacznie przystępniejsza, niż konkurencyjne propozycje. A mówimy przecież o samochodach wykorzystujących najnowocześniejsze motoryzacyjne technologie, które spełniają rygorystyczne normy emisji spalin, a poziom bezpieczeństwa plasuje je w światowej czołówce.

Twoja nowa Skoda teraz z atrakcyjnym finansowaniem!

Jeśli również Tobie podobają się modele Skody, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że dzięki atrakcyjnym ofertom Skoda leasing są one przystępniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Tak – leasing nie jest skierowany wyłącznie do firm, a osoby prywatne także mogą dzięki niemu obniżyć koszty finansowania swojego nowego pojazdu, przy zachowaniu wszystkich pozostałych korzyści z zakupu. Co istotne, wszystkie parametry – okres leasingowania, cena końcowego wykupu i inne warunki – można indywidualnie dopasowywać. Dzięki temu wiele osób przekonało się, że stać ich na wyższy model, niż pierwotnie przewidywali.  Dla tych, którzy dopiero chcieliby się przekonać o korzyściach, jakie oferują samochody Skody, dostępna jest nawet oferta abonamentowa, w której płaci się wyłącznie za miesiące, w których korzysta się z samochodu – bez konieczności podejmowania długoterminowych zobowiązań. Taki samochód w każdej chwili można oddać, wymienić na wyższy model lub na młodszy. Teraz już nikt nie ma wymówek, by nie spróbować Skody i przekonać się, że świetne samochody mogą być dostępne w atrakcyjnych cenach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ