Ile zaoszczędzimy, kupując auto z wyprzedaży rocznika?

0
2495
Ile zaoszczędzimy, kupując auto z wyprzedaży rocznika

Nowy rok to nie tylko wielkie postanowienia i obietnice – dla branży motoryzacyjnej, jest to moment rozpoczęcia wielkiej wyprzedaży samochodów, wyprodukowanych w ubiegłym roku. Wraz z początkiem stycznia 2020, rozpoczyna się także oferta promocyjna aut z roku 2019. Przyjrzyjmy się więc, co tym razem przygotowała dla nas marka Skoda.

Przede wszystkim są to najnowsze generacje kultowych modeli Skody – Octavii i Fabii. W przypadku tego pierwszego możemy zaoszczędzić naprawdę dużo, ponieważ upust proponowany przed producenta to aż dwanaście tysięcy złotych! Dzięki temu, egzemplarz Skody Octavii najnowszej generacji, z rocznika 2019 możemy nabyć już w cenie zaledwie 66 tysięcy. W przypadku niektórych modeli, jesteśmy w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ upusty sięgają nawet czternastu tysięcy złotych Dodatkowo, uiszczając niewielką opłatę w wysokości 299 złotych możemy wejść posiadanie pakietu przeglądów, którego wartość wynosi niemal dziesięciokrotność tej sumy. Dzięki temu będziemy mogli odwiedzić autoryzowany serwis samochodowy Skody i wykonać roczny przegląd pod okiem wykwalifikowanych, światowej klasy mechaników. Wszystkie modele marki to połączenie czterech najważniejszych cech każdego auta: zewnętrznego zauroczenia, wiodących technologii, wnętrza z charakterem i ponadprzeciętnego bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o inne opcje, które możemy ujrzeć w salonie samochodowym Skody, są to między innymi modele SUPERB i KAMIQ – czyli auta wyprodukowane na bazie najnowocześniejszych technologii tej marki. Dokładnie opisany katalog wyprzedaży rocznika 2019 znajdziemy na oficjalnej stronie Skody. Zawarte są tam wszelkie parametry techniczne poszczególnych modeli pojazdów i wariantów, w jakich występują, ich ceny a także propozycje rozłożenia zapłaty na raty. Jednak jeśli te informacje nie będą dla nas wystarczające lub będziemy mieli potrzebę upewnienia się co do niektórych szczegółów, w każdej chwili mamy możliwość skontaktowania się z doradcą Skody. Wykwalifikowany personel wysłucha nas i wyczerpująco odpowie na wszelkie pytania, które wyjdą z naszej strony.

Każdy jednak ma świadomość, że samochód jest czymś, co najlepiej ocenić osobiście – na żywo. W tym celu należy odwiedzić salon samochodowy. Wystarczy sprawdzić, gdzie w pobliżu naszego miejsca zamieszkania ma swoją siedzibę autoryzowany dealer Skoda. Po udaniu się na miejsce będziemy mieli możliwość sprawdzenia auta w praktyce – poprzez umówienie się na jazdę próbną. Dealer również wprowadzi nas we wszystkie szczegóły oferty i przedstawi dostępne warianty poszczególnych modeli aut – czy to pod kątem technicznym, czy też kolorystycznym. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby przetestować na jezdni kilka modeli, jeśli chcemy przed podjęciem ostatecznej decyzji rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ