Abarth Elaborabile: więcej mocy, więcej stylu!

0
8666
Abarth Elaborabile: więcej mocy, więcej stylu!

Gotowi na jeszcze więcej frajdy? Abarth nie da Wam ani chwili wytchnienia. Z chwilą, gdy przekręcicie kluczyk, już nic nie będzie takie samo. Auto spod znaku Skorpiona to wyjątkowy twór stworzony do tego, aby jeździć i czerpać z tego maksimum przyjemności. Model Elaborabile gwarantuje to z nawiązką.

Wielka moc w niewielkim aucie

Samochody ze stajni Abartha wyróżnia niepozorna sylwetka, za którą czai się obietnica naprawdę świetnie spędzonego czasu za kółkiem. Modele 595 dedykowane są przede wszystkim młodym kierowcom, którzy pragną przekonać się na własnej skórze, czym jest sportowa, dynamiczna jazda w codziennych warunkach. Ceniący dodatkowo kunszt wykonania, dbałość o szczegóły oraz przywiązanie do ducha marki będą tym bardziej usatysfakcjonowani propozycją Abartha.

Auto wyjątkowe pod wieloma względami

Model Elaborabile znakomicie odnajduje się na rynku motoryzacyjnym jako samochód ergonomiczny i zwinny, ale niepozbawiony uroku. Choć niewielki, potrafi zawładnąć sercem najbardziej zatwardziałego tradycjonalisty. Silnik 1.4 T-Jet to jednostka bardzo wdzięczna i ergonomiczna: moc na poziomie 145 KM w tak drobnej maszynie pobudza wyobraźnię i obiecuje wiele dobrego, szczególnie przy wyborze sportowego trybu jazdy. Siłę tę łatwo jednak okiełznać – odpowiedzialny jest za to nowoczesny układ hamulcowy zaprojektowany tak, aby zapewniać nie tylko pewność za kółkiem, ale także maksymalne bezpieczeństwo.                        

Daj się porwać

Sportowe zawieszenie, sportowy tryb jazdy, sportowa sylwetka… kokpit nie mógł więc odstawać od reszty. Każdy element wchodzący w skład wnętrza został dobrze przemyślany. Całość wygląda jak obietnica znakomitej zabawy. Abarth Elaborabile spełnia ją nie w 100, a w 200%! Ścięta kierownica, wyprofilowane fotele, widoczny zestaw wskaźników TFT, przycisk trybu jazdy pod ręką… nie pozostaje nic innego, jak odpalić silnik i ruszyć przed siebie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ