GPS Tracker – niezawodna pomoc w zarządzaniu flotą!

0
524
GPS Tracker

Zarządzanie flotą samochodów to ciężka i odpowiedzialna praca. Im większa jest ilość pojazdów w danej firmie, tym ściślejsza powinna być ich kontrola. Na szczęście wraz z rozwojem technologii każdy fleet manager może skorzystać z szeregu udogodnień – na przykład z GPS tracker, który poza lokalizacją, może przekazywać inne dane, które pomogą w zoptymalizowaniu kosztów floty.

GPS Tracker – niezbędne narzędzie do zarządzania flotą!

Wśród wielu procesów w firmie, zarządzanie flotą jest jedną z pierwszych rzeczy, która powinna być zautomatyzowana. Natłok czynności związanych z monitoringiem pojazdów powodowałby chaos, a jednocześnie stratę, czyli najgorszy scenariusz dla każdego przedsiębiorstwa. Na szczęście wystarczy jeden mały gadget – GPS Tracker – aby usprawnić ten proces.

Jaki GPS Tracker będzie najlepszy do zarządzania flotą aut?

Aby wybrać najlepszy GPS Tracker do zarządzania flotą trzeba się skupić na obecnych potrzebach. Do jakich danych chcesz mieć wgląd? Co dokładnie chcesz zoptymalizować, aby zmniejszyć koszty? Wśród czynników najczęściej wymieniane to:

  • kontrola spalania paliwa
  • podgląd w czasie rzeczywistym na lokalizację pojazdów
  • styl jazdy kierowców
  • rejestracja przebiegu auta
  • wgląd w przejazdy firmowe oraz prywatne dla sprawiedliwego rozdzielenia kosztów
  • historia przejazdów

Danych, na których najbardziej może zależeć fleet managerowi jest oczywiście wiele więcej, jednak już te wymienione powyżej dają całkiem dobry pogląd na kondycję floty i dają wiele możliwości do zwiększenia wydajności.

Przystępny monitoring GPS pojazdów do zarządzania flotą

Te i inne raporty możesz zdobyć korzystając z modułów firmy IKOL, która specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu urządzeń GPS dla flot oraz samochodów prywatnych. Ich narzędzia pozwalają na zbieranie dany wymienionych powyżej, ale nie tylko! Znajdziesz tu również:

  • Alerty dotyczące m.in. nieautoryzowanego ruchu pojazdu, odholowania, przekroczenia prędkości czy słabego napięcia w akumulatorze.
  • Szereg raportów, m.in. ecodriving, zdarzeń CAN, średnie zużycie paliwa, dane na temat spotkań z klientami czy stanu technicznego auta.
  • Dedykowaną aplikację mobilną IKOL Tracker, dzięki której możesz zarządzać flotą z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Zarządzanie flotą z aplikacji mobilne – to możliwe!

W natłoku obowiązków ułatwienia zawsze są mile widziane. Jednym z nich jest podgląd na pracę kierowców z aplikacji mobilnej IKOL Tracker. Dzięki niej, gdziekolwiek będziesz szybko sprawdzisz gdzie znajdują się pojazdy, jak dawno temu miały postój, czy spalanie na trasie było optymalne i wiele, wiele więcej.

Wygoda użytkowania, niezawodność, a także szereg funkcji dodatkowych to zdecydowanie dobre powody, aby rozważyć moduły IKOL w przy zarządzaniu flotą,

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ