Busy do Niemiec, wygodnie, bezpiecznie, punktualnie

0
3104

Samolot i pociąg dowiozą Cię głównie do dużych niemieckich miast. Jeśli więc szukasz transportu do mniejszych miast i miasteczek w Niemczech, z większych i mniejszych miast i miasteczek w Polsce, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Polcar.

Busy Polska-Niemcy, rozbudowana trasa

Przewozy Polska-Niemcy, które świadczy firma, swój początek mają w Lublinie. Zabiorą stamtąd zainteresowanych (zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy) nie tylko do Monachium i okolic stolicy Bawarii, Augsburga, czy Lipska, lecz również do kilkudziesięciu mniejszych niemieckich miast i miasteczek, których dokładna lista znajduje się na stronie firmy Polcar.

Busy do Niemiec kursują od poniedziałku do piątku. Startują w Lublinie, ale pasażerów mogą zbierać po drodze z kilkudziesięciu miast i miasteczek w Polsce. Ich lista również znajduje się na oficjalnej witrynie Polcaru. Przez ponad 25 lat obecności na rynku firma wypracowała sobie odpowiednią reputację, której częścią jest między innymi punktualne docieranie do punktu docelowego, jak również konkurencyjne ceny usług.

Wygoda

Żeby dotrzeć do Niemiec, trzeba przejechać minimum kilkaset kilometrów. Jeżeli klient podróżuje ze stacji początkowej do Monachium, musi spędzić w busie kilkanaście godzin i przejechać ponad 1200 kilometrów. W tej sytuacji sprawą wielkiej wagi jest wygoda podróżujących, a także ich bezpieczeństwo.

trasa-polska-niemcy-polcarbus

Busy do Niemiec, które oferuje Polcar, są pojazdami o najwyższym stopniu wygody. Firma ma we flocie wyłącznie nowoczesne busy marki Mercedes Benz, wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa oraz regularnie serwisowane. W zimie na pewno nie zawiedzie zainstalowany w busie system ogrzewania. Warto też zaznaczyć, że zdecydowana większość busów z floty Polcaru to auta nowe. Najstarsze pochodzi z 2013 roku. We flocie są auta ośmio- i 16-osobowe.

Bezpieczeństwo

Na nic jednak nawet najnowocześniejszy, najwygodniejszy i najbezpieczniejszy bus, jeśli za kierownicą siedzi nieodpowiednia osoba. Polcar zatrudnia wyłącznie specjalistów najwyższej klasy, doświadczonych w międzynarodowych przewozach osób, dlatego też doskonale umiejących reagować nawet w najtrudniejszych, najbardziej stresujących sytuacjach. Można być spokojnym, na pewno nie będą szarżować na drodze. Ponadto busy Polcaru wyposażone są w ograniczniki prędkości, więc nie pojadą one szybciej niż 130 km/h.

Każdy z kierowców posiada aktualne badania lekarskie, każdego cechuje również wysoka kultura osobista. Polcar dba o to, aby jego kierowcy byli jak najlepsi, dlatego wysyła ich na szkolenia podnoszące kwalifikacje. Dzięki takiemu podejściu przewozy Polska-Niemcy są doświadczeniem bezstresowym i przyjemnym. Do tego niedrogim.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ