Preparaty nowej generacji – ceramika w dodatkach z serpentynitem EP500

0
723
Serpentynit do silnika

Szukasz skutecznego środka do ochrony silnika? Chcesz optymalnie zadbać o swój samochód, aby zapewnić mu długowieczność? Pragniesz zwiększyć komfort jazdy i zaoszczędzić na paliwie? Wszystko to możesz uzyskać korzystając z serpentynitów EP500 od Mihel. Jak działa ta technologia oparta na ceramicznych nanaocząsteczkach? Przeczytaj wpis i przekonaj się, że warto sięgnąć po nasze preparaty.

Jak działa nanotechnologia?

Zacznijmy od tego, jak wykorzystaliśmy nanotechnologię do nadania optymalnych właściwości naszym produktom. Pomoże to lepiej zrozumieć, dlaczego są tak skuteczne i efektywne. Nowoczesne technologie i techniki badawcze sprawiają, że posiadamy możliwości dotychczas niedostępne dla branży motoryzacyjnej. Zawsze zależało nam, aby nasze produkty oferowały wszystkie możliwe rozwiązania z zakresu ochrony, dlatego stale poszukiwaliśmy szansy na ulepszenie naszych preparatów.

W serpentynitach EP500 wykorzystaliśmy szansę na stworzenie nanostruktury, dzięki której nadaliśmy tym dodatkom indywidualne, specyficzne cechy już na poziomie cząsteczkowym. Sprawia to, że dostępne w naszym sklepie produkty posiadają właściwości dokładnie takie, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W bardzo dużym skrócie polega to na tym, że malutkie cząsteczki wnikają w mikrorysy powstające w procesie zużywania powierzchni metalowych, wypełniając je, przyczyniając się bezpośrednio do zmniejszenia tarcia współpracujących ze sobą elementów. Zapewnia to doskonałą ochronę powierzchni jednocześnie ją rewitalizująca i pozwalając na większą skuteczność środka smarnego.

Serpentynit EP500 – komfort jazdy na wyższym poziomie

Wykorzystanie najnowszej technologii wpływa na znaczne wydłużenie okresu eksploatacji samochodu, poprzez wytworzenie wytrzymałej i stabilnej powłoki ochronnej na metalowych elementach. To jednak niejedyna korzyść wynikająca ze stosowania dodatków EP500 marki Mihel – zapewnisz sobie również zwiększony komfort jazdy, wyrównanie i wyciszenie pracy silnika, zwiększenie jego mocy, a także znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. 

Dodatki EP 500 to skład najwyższej jakości, charakteryzujący się precyzyjnie dobranymi dodatkami najwyższej klasy pozwalającymi na lepsze działanie różnych układów w samochodzie. W naszej ofercie znajdziesz serpentynit przystosowany do:

  • oleju z silnikiem benzynowym,
  • oleju z silnikiem Diesla,
  • klasycznych silników benzynowych,
  • samochodów sportowych z silnikiem Diesla,
  • automatycznej skrzyni biegów,
  • manualnej skrzyni biegów,
  • układów wspomagania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://mihel.pl/ gdzie znajdziesz pełną ofertę marki Mihel, a także więcej informacji o zastosowanych przez nas technologiach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ