Praca w BMW w Warszawie

0
2711

Któż z nas nie marzy o pracy będącej źródłem nieustannej satysfakcji, która łączy w sobie również rozwijanie największych pasji? Warszawa to miasto ogromnych możliwości, do którego nieustannie przybywają nowe osoby w każdym wieku z wszystkich regionów Polski w celu znalezienia wymarzonego zatrudnienia, a co za tym idzie – zapewnienia sobie lepszej i pewnej przyszłości. Jeżeli Państwo także zainteresowani są pracą na terenie stolicy, która jednocześnie byłaby związana z poszerzaniem zainteresowań oraz nieustannym rozwojem zawodowym, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. Wierzymy, że właśnie tutaj rozpocznie się wymarzona przez Państwa kariera.

Praca Twoich marzeń na wyciągnięcie ręki

Bawaria Motors to znany na całym świecie producent samochodów marki premium. Obecnie poszukujemy nowych pracowników do salonu BMW w Warszawie. Jeśli kochasz motoryzację, jesteś młodą i ambitną osobą pełną zapału do działania, lubisz podejmować nowe, nawet trudne wyzwania – to praca w BMW na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

Na stanowiska związane ze sprzedażą, serwisem oraz zarządzaniem poszukujemy osób samodzielnych, rzetelnych, które umieją również pracować w grupie. Czekamy na CV oraz listy motywacyjne od osób posiadających doświadczenie w branży, jednak chętnie rozpatrzymy także kandydatury osób, które takowego doświadczenia nie posiadają. Jeśli szybko się uczysz, umiesz budować długofalowe relacje z klientami, jesteś osobą odważną i komunikatywną – zgłoś się już teraz.

Co oferujemy naszym pracownikom?

W zamian oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest gwarantem atrakcyjnych warunków zatrudnienia oraz bardzo dobrych zarobków. Zapewniamy możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach, które są kluczami do kolejnych drzwi dalszej kariery zawodowej. Jesteśmy pewni, że praca w naszym zespole sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Jeżeli zainteresowała Państwa opisywana przez nas oferta, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. W razie jakichkolwiek pytań chętnie rozwiejemy wszelkie niepewności drogą e-mailową lub telefoniczną.

Zapraszamy do rekrutowania na wybrane stanowiska

Zachęcamy do składania swoich CV oraz listów motywacyjnych nie tylko osoby z Warszawy, ale także innych dużych miast na terenie kraju, takich jak Kielce, Katowice, Kraków czy Wrocław. Praca Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Aplikuj już dzisiaj, aby zapewnić sobie lepszą, pewną przyszłość – http://www.praca-dealerbmw.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ