Serwisowanie nowych samochodów ciężarowych i dostawczych

0
2028

Przedsiębiorcy decydujący się na skorzystanie z usług CTC Iveco, mogą liczyć na najwyższą jakość oferowanych usług i pojazdów. Los bywa przewrotny i nigdy nie wiadomo, kiedy może dojść do wypadku czy awarii auta. Co więc wtedy, kiedy zajdzie potrzeba serwisowania pojazdu ciężarowego czy  dostawczego?

Serwis ciężarówki IVECO, czyli szybka i profesjonalna pomoc na wyciągnięcie ręki dzięki sieci specjalistycznych punktów serwisowych IVECO Truck Stations

Wychodząc swoim klientom naprzeciw, powstała grupa punktów IVECO Truck Stations, do której należy autoryzowany serwis IVECO. Jest to sieć specjalistycznych punktów serwisowych, które rozmieszczone są przy kluczowych europejskich trasach przewozowych. Klienci mogą liczyć na szybką i wydajną obsługę w każdym z tych punktów, dzięki wykwalifikowanym mechanikom i zaawansowanemu sprzętowi diagnostycznemu. Odpowiednie części zamienne zawsze zostają dostarczone na czas i we właściwe miejsce – 24 godziny na dostawę dowolnej części zamiennej przez 7 dni w tygodniu. Szeroki wachlarz wyboru oryginalnych części zamiennych sprawia, że można zachować najwyższe osiągi pojazdu. Dzięki wymianie zużytych podzespołów w certyfikowanym punkcie IVECO klient otrzymuje taką samą gwarancję jakości, jak ma to miejsce podczas pierwszego dnia po zakupie – nawet do 36 lat gwarancji bez ograniczeń przebiegu. Co więcej, posiadacze pojazdów IVECO Stralis XP i NP otrzymują gwarancję jeszcze szybszej obsługi, czyli błyskawicznego wsparcia technicznego. Oprócz typowego wsparcia w warsztacie, dostępny jest także serwis oponiarski i mycie pojazdów.

Serwisowanie ciężarówek i aut dostawczych IVECO w praktyce

Wszystkie autoryzowane serwisy pojazdów ciężarowych i dostawczych wyposażone są w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne, pełną dokumentację techniczną oraz stały dostęp do oryginalnych części zamiennych IVECO. Klienci mogą liczyć na skuteczną i natychmiastową naprawę oraz fachową pomoc w przypadku awarii czy konieczności serwisu gwarancyjnego, mechanicznego bądź blacharsko-lakierniczego. W Centrum Obsługi Klientów został utworzony specjalny punkt kontaktu z klientami na wypadek nieoczekiwanej awarii pojazdów IVECO, włącznie z możliwością odholowania uszkodzonego auta do autoryzowanej stacji obsługi IVECO. Klienci mogą liczyć na natychmiastową reakcję i podjęcie działań mających na celu rozwiązać powstały problem, uruchamiając najbliższy punkt serwisowy. O wszystkich postępach naprawy klienci są na bieżąco informowani.

Bardzo ważne jest to, aby przed skontaktowaniem się z Centrum Obsługi Klientów, mieć pod ręką dokument pojazdu i sprawdzić swoją dokładną lokalizację. Podczas rozmowy z konsultantem, należy przekazać wszystkie wymagane przez niego informacje i dokładnie opisać istotę problemu. Na zakończenie klient otrzymuje numer sprawy, dzięki któremu można śledzić jej postępy w Sieci. Możliwe jest także skorzystanie z Szybkiego Serwisu Daily w przypadku posiadaczy pojazdów IVECO Daily, gdzie nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania się na wizytę. Chodzi tutaj m.in. o usługi typu przeglądy, wymiana układu wydechowego/amortyzatorów/klocków/tarcz hamulcowych.

Samochody ciężarowe Iveco a Pakiety Serwisowe ELEMENTS

Z myślą o potrzebach swoich klientów powstał wyspecjalizowany program usług serwisowych ELEMENTS, dzięki któremu możliwe jest wydłużenie żywotności pojazdów IVECO. Są to pakiety serwisowe dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów, pozwalające na cieszenie się autem o doskonałym stanie technicznym przez cały okres użytkowania. Szeroki wachlarz wyboru programów serwisowych sprawia, że można dobrać ten najlepiej odpowiadający potrzebom w zakresie transportu (S,M,L,XL,2XL i 3XL). Kontrakty serwisowo-naprawcze 3XL są najbardziej rozszerzone i zawierają: wszystkie prace konserwacyjne, prace naprawcze w obrębie układu napędowego i w obrębie podzespołów ulegających zużyciu. W przypadku rozszerzonej gwarancji dochodzą prace naprawcze i gwarancja wydłużona poza standardowy okres gwarancyjny. Z kolei najmniej rozbudowany jest kontrakt S, który zawiera podstawowe przeglądy okresowe (wymiana filtrów i olejów, kontrola i uzupełnienie płynów eksploatacyjnych, wymiana łańcuchów i pasków napędowych, czynności kontrolnej w obrębie układu hamulcowego/jezdnego/zawieszenia oraz ogólny przegląd stanu technicznego pojazdu).

Po więcej informacji zapraszamy do dealera i serwisu samochodów dostawczych i ciężarowych Iveco CTC – https://ctc.iveco.pl/

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ